Atgal

Apsaugos signalizacija

 

Apsaugos signalizacija

 

  • Projekto parengimas
  • Sistemos įrengimas
  • Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas
  • Techninė priežiūra
  • Esame oficialus Inner Range atstovas
 

Galime pasiūlyti daugiafunkces apsaugos sistemas integruotas su perimetro ir praėjimo kontrole, vaizdo stebėjimu, automatika bei evakuacinėmis sistemomis. Tokia vieninga sistema leidžia efektyviai kontroliuoti bei užtikrinti saugumą įvairaus dydžio teritorijoje ar pastate.

 

Atliekame garantinį ir pogarantinį saugos sistemų remontą. Remontuojame ir pertvarkome kitų įmonių įrengtas sistemas. Mūsų įrengtas saugos sistemas priima apsaugai į centralizuotus apsaugos pultus visos Lietuvoje esančios saugos tarnybos.

 

 

"Inner Range" - apsaugos signalizacijų ir įeigos kontrolės sistemų gamintojas
 

"Inner Range" yra Australijoje įsikūrusi bendrovė - pasaulinė lyderė kuriant pažangiausius rinkoje įeigos kontrolės ir apsaugos signalizacijų sprendimus. Nuo pat kompanijos įkūrimo 1988 m. daugiau nei trisdešimtyje šalių buvo įdiegta daugiau nei 100 000 įeigos kontrolių ir apsaugos signalizacijų sistemų.

Konsultantai, kurie rekomenduoja šiuos gaminius, technikai, kurie juos montuoja, ir žmonės, kurie juos naudoja, kasdien ypač vertina puikų "Inner Range" apsaugos ir kontrolės sistemų universalumą ir draugišką vartotojo aplinką.

Prekinio ženklo Concept produktų linija, jau daugiau nei 10 metų, yra lyderiaujanti saugos ir įeigos kontrolės sistema verslo, viešojo sektoriaus, valstybės apsaugos institucijų pastatuose Lietuvoje. Šią sistemą nuosekliai atnaujina ir šiuolaikiniems poreikiams keičia INTEGRITI prekės ženklo produktų liniją.

UAB AREVITA yra  vienintelis oficialus "Inner Range" distributorius Lietuvai, bei šių sistemų diegėjas įvairiuose projektuose.

 

Inner range - Arevita

KITI SPRENDIMAI, KURIUOS SIŪLOME:

 

Apie mus

 

Jau 27-erius metus projektuojame ir diegiame inžinerines sistemas.

 

 

Kontaktai

 

Baltų pr. 145, LT-47125, Kaunas

Tel.:(+370) 37 334074

info@arevita.com