Atgal

Apsaugos signalizacija

APSAUGOS SIGNALIZACIJOS SISTEMA – tai priemonių ir įrenginių kompleksas, skirtas įmonių, įstaigų, individualių namų ar butų patalpų apsaugai nuo nesankcionuotų pažeidimų. Nesankcionuoti pažeidimai fiksuojami pažeidžiant saugomas zonas. Patalpos gali būti saugomos keliais būdais:
  • patalpos tūris kontroliuojamas judesio jutikliais ir gaisro jutikliais,
  • langai ir durys magnetiniais kontaktais kontroliuojami atidarymui,
  • lango išdaužimas identifikuojamas stiklo dūžio jutikliais.
 
SISTEMOS VERTĖ KLIENTUI
  • LANKSTUMAS. Apsaugos signalizacijos sistema gali būti plečiama, todėl keičiantis poreikiams nesudėtingai galima papildyti sistemą naujais įrenginiais ar praplėsti saugomų zonų skaičių įrengiant papildomus zonų išplėtimo modulius. Jei yra poreikis signalizacijos valdymui iš skirtingų pastato vietų, tai lengvai įgyvendinama įrengiant papildomus signalizacijos valdymo pultelius- klaviatūras.
  • SAUGUMAS. Apsaugos sistema gali identifikuoti neleistinus pažeidimus, taip užtikrinant, kad į patalpas pateks tik tam leidimą turintis žmogus. Sistema gali generuoti pranešimus apie pažeidimus apsaugos personalui, taip pat siųsti pranešimus reaguojančiai saugos tarnybai. Tokių būdu užketamas kelias lengvoms vagystėms, apsaugomas turtas. Papildomai sistemoje įrengus gaisro signalizacijos jutiklius užtikrinsite gaisro aptikimą ankstyvoje stadijoje, kai laiku pastebėjus gaisrą dar galima išgelbėti turtą nuo visiško sunaikinimo.
  • INTEGRALUMAS. Apsaugos signalizacijos sistemos integracija su intelektualiomis vaizdo stebėjimo technologijomis leidžia labai tiksliai identifikuoti zonų pažeidimus, identifikuoti neleistinus patekimus į patalpas. Esant poreikiui prie šios sistemos gali būti prijungta perimetro apsaugos sistema, įeigos kontrolės sistema.
  • PATOGUMAS. Įrengus signalizaciją biuro, ofiso patalpose ar namuose jausitės saugiau. Sistema turi galimybę siųsti vartotojui parnešimus apie kiekvienos saugomos zonos būseną realiu laiku, o prijungus signalizaciją prie centralizuotos reaguojančios saugos tarnybos saugumo lygį tik padidinsite.
 
SISTEMOS VEIKIMAS
Diegiant šį sprendimą naudojami:
  • judesio jutikliai, kuriais kontroliuojamas patalpos tūris,
  • magnetiniai kontaktai durų ir langų, kuriais kontroliuojamas atidarymas,
  • stiklo dūžio jutikliai, kurias identifikuojamas lango išdaužimas.
Prie sistemos taip pat gali būt prijungti gaisro signalizacijos jutikliai, jei patalpų bendras plotas neviršija 200 m2. Apsaugos signalizacijos valdymo klaviatūros, centrinio įrenginio ir programinės įrangos pagalba administruojami vartotojai, kuriems galima priskirti skirtingas autentifikacijas ir leidimus valdyti nurodytas zonas. Kiekvienas vartotojas gali tūrėti unikalų kodą ir juo valdyti tik jam pagal teises priskirtas patalpas. Platus šių elektroninių saugos priemonių ir metodų spektras leidžia rasti efektyvų saugos sprendimą bet kokiam objektui. Signalizacijos montavimą ir programavimą, patartina patikėti profesionalams, kurie žino visus apsaugos sistemos montavimo aspektus.
 
INTEGRACIJOS: įeigos kontrolė, perimetro apsaugos sistema, vaizdo stebėjimo sistema, priešgaisrinė signalizacijos sistema.
 
MŪSŲ SPRENDIMUS RASITE:
 
KITI SPRENDIMAI, KURIUOS SIŪLOME:
 

Apie mus

 

Jau 27-erius metus projektuojame ir diegiame inžinerines sistemas.

 

 

Kontaktai

 

Baltų pr. 145, LT-47125, Kaunas

Tel.:(+370) 37 334074

info@arevita.com