Įgarsinimo sistema

 

 

Muzika – vienas vertingiausių žmogaus kūrybos laimėjimų. Kokybiškas ir gerai suplanuotas garso pateikimas erdvėse yra įtaką darantis faktorius, itin svarbus klientų pasitenkinimui.
Projektuojant įgarsinimo sistemas daug dėmesio skiriama akustikai, kur svarbu tolygus garsas visoje patalpos erdvėje. Priklausomai nuo patalpos, kurioje reikalingas profesionalus įgarsinimas, skiriasi įgarsinimo sistemos specifika.
Įgarsinimo sistemos dažnai naudojamos pranešimams lankytojams skelbti nelaimės atveju, evakuacijai ar informacinio bei reklaminio pobūdžio.
 

SISTEMOS VERTĖ KLIENTUI:

  • PREVENCIJA. Evakuacinio įgarsinimo sistema, atitinkanti EN60849 bei EN54 priešgaisrinius reikalavimus, skirta informuoti žmones, esančius pastate, apie evakuaciją iš teritorijos, kurioje yra neišvengiama grėsmė ar pavojus jų gyvybei.
  • PATOGUMAS. Sistemaleidžia nuotoliniu būdu valdyti garso įrenginius, paleisti vienodus garso takelius, reklamas ar foninę muziką keliuose skirtinguose miestuose bei vietose esančiose kliento parduotuvėse ar kituose veiklos taškuose.
  • AUTENTIŠKUMAS. Erdvinis garsas suteikia autentišką patirtį, nes garso sistema, atkuria keturis ar daugiau to paties, sklindančio iš skirtingų pusių, garso kanalus. Ši sistema dažnai naudojama realistiškumui sustiprinti kino teatruose, sporto varžybose, koncertų salėse.
  • KOMERCINIS PRANAŠUMAS. Garso sistema yra puikus įrankis, kurį galite pritaikyti savo veiklos erdvėse. Naudodami teisingą garso sistemos sprendimą, kiekvienam savo klientui galite sukurti labiau artimą, pažįstamą bei patrauklią atmosferą. Bet kurio restorano, sporto salės ar mažmeninės prekybos parduotuvės kruopščiai suplanuota garso sistema gali būti tinkama priemonė, gerinanti jūsų verslo sėkmę. Garsas gali būti naudojamas kaip veiksminga reklaminė priemonė.

 

SISTEMOS FUNKCIONALUMAS

Dažnai dideliuose visuomeniniuose pastatuose yra daug skirtingų zonų, kurias būtina įgarsinti. Pagal kliento poreikius ir veiklos sritį atitinkamai projektuojame įgarsinimo sistemas: garsinius pranešimus, foninę muziką, skirtą transliuoti skirtingose zonose, arba priešingai – iš vieno nuotolinio pulto valdoma vieninga sinchronizuojama garso sistema į skirtingas vietas. Šiuo dažniausiai naudojami pagrindiniai foninio įgarsinimo komponentai: korpusinės pakabinamos garso kolonėlės, įmontuojamos garso kolonėlės, garso ruporai, garso projektoriai, galios stiprintuvai, mikšeriniai garso stiprintuvai, priešstiprintuviai, garso matricos, garso reguliatoriai, valdikliai, leidžiantys reguliuoti garso lygį, pasirinkti garso šaltinius ar juos prijungti nutolusiuose taškuose. 
Įspėjimo apie gaisrą ir evakuacinio įgarsinimo sistemos yra privalomos pastatuose, kuriuose būna daug žmonių. Dėl ypatingos specifikos ši įranga privalo atitikti visus keliamus reikalavimus ir turi būti sertifikuota. Priklausomai nuo pastato dydžio ir žmonių kiekio jame, šios sistemos yra skirstomos į skirtingus tipus ir atitinkamai skirtingai veikia, tačiau pagrindinė jos funkcija išlieka ta pati – informuoti pastate esančius žmones apie gaisro pavojų. Evakuacinio įgarsinimo sistemų komponentai: EN54 garsiakalbiai, EN54 stiprintuvai, EN54 valdymo blokai, EN54 nepertraukiamo maitinimo šaltiniai, kt. 
Sistema privalo veikti patikimai – tam tikslui naudojamas pastovus, automatinis garsiakalbių linijų bei stiprintuvų darbo testavimas. Atsiradus gedimui, sistema automatiškai įjungia rezervinius stiprintuvus arba praneša apie gedimą (ji turi veikti net nutrūkus maitinimo tiekimui). Jungiamieji laidai tarp kolonėlių privalo būti nedegūs ir atlikti savo funkciją, tam tikrą laiką, kilus gaisrui ir degant atvirai ugniai. 
SVARBU! Garso sistema gali būti integruojama kitomis sistemomis: gaisro signalizacija, gesinimo, automatikos, keleivių, lankytojų informavimo sistemomis ir kt.

MŪSŲ KLIENTAI:
  • Kauno ledo arena 
  • Viešbutis Druskininkai
  • Herkaus galerija, Klaipėda
  • Anykčių SPA Vilnius
  • Admiral kazino

 

KITI SPRENDIMAI, KURIUOS SIŪLOME:

 

 

 

 
SUSISIEKIME: +370 37 334074 | info@arevita.com
 
SEKITE MUS: