Sprendimai

Laiko apskaitos sprendimai

LAIKO APSKAITOS SISTEMA

tai integruotų įrenginių ir programinės įrangos kompleksinė sistema, kuri užtikrina žmonių darbo grafiko laikymąsi, patekimą į/iš specializuotas patalpas, teritoriją, tikslių ataskaitų gavimą laiku ir darbo užmokesčio skaičiavimą. 

PRODUKTYVUMAS

realus resursų užimtumo vertinimas ir atsakingesnis personalo požiūris.

APSKAITOS RESURSŲ TAUPYMAS

tikslesnis, automatizuotas darbo laiko trukmės apskaičiavimas sutaupantis žmogiškųjų išteklių kaštus ir nesudėtingas užmokesčio valdymas.

ANALITIKA

numatytos darbo pamainos ir faktinio darbo laiko palyginimas, lengvesnis darbo laiko, pamainų planavimas atsižvelgiant į sukauptus duomenis.

STEBĖJIMAS

Tikslios informacijos perdavimas realiu laiku, pranešimai apie nukrypimus nuo suplanuoto grafiko el. paštu.

LANKSTUMAS

Integruota laiko apskaitos sistema yra lengvai plečiama, todėl keičiantis poreikiams nesudėtingai galima papildyti sistemą naujais įrenginiais ar praplėsti naujais funkcionalumais;

SAUGUMAS

tikslesnis, automatizuotas darbo laiko trukmės apskaičiavimas sutaupantis žmogiškųjų išteklių kaštus ir nesudėtingas užmokesčio valdymas.

Sistemos veikimas

  • Darbo laiko ir lankomumo valdymo programinė įranga naudojant Ethernet / „WI-FI“ / GPRS / 3G ir veikianti kaip privatus debesis, kad darbuotojams būtų galima teikti savitarnos paslaugas mobiliųjų programų pagalba ir interneto naršykle.
  • Administratorius naudodamasis interneto naršykle arba mobilia aplikacija gali pasiekti programą iš bet kur, lengvai valdyti šimtus įrenginių ir tūkstančius darbuotojų bei jų operacijas.
  • Programa yra su patogia vartotojo sąsaja, kuri gali valdyti tvarkaraštį, pamainą ir gali lengvai sukurti lankomumo ataskaitą.

Galimas funkcionalumas

Darbo laiko apskaita kintančioje darbo vietoje

ĮRANGA SPRENDIMŲ ĮGYVENDINIMUI

Sistemą sudaro vaizdo stebėjimo kameros ir skaitytuvai, mechaniniai praėjimo užtvarai, darbuotojų ir darbo vietų identifikatoriai ir programinė įranga valdymui ir apskaitai.

Projektai

Mūsų sprendimus rasite: