Atgal

Pastatų inžinerinės sistemos

 

Atliekame projektavimo, montavimo, derinimo ir techninės priežiūros darbus, įgyvendiname ypatingos paskirties objektų techninius sprendimus. Įmonėje susibūręs aukštos kvalifikacijos atestuotų inžinierių kolektyvas gali pasiūlyti įrengti itin platų inžinerinių sprendimų pasirinkimą:

 

 

Konsultuojame, sudarome technines užduotis, rengiame techninius (TP) ir darbo (DP) projektus. Ypatingą dėmesį skiriame atliekamų darbų kokybei, užsakovo norams, atitikimui dabarties reikalavimams, standartams bei normoms, inžinerinių sistemų integracijai, energijos taupymui. Įgyvendiname kompleksinius sprendimus skirtus ne tik privatiems užsakovams, tačiau ir miestų infrastruktūrai, transporto, geležinkelių, energetikos ir kitiems sektoriams. Esame sukaupę patirtį dirbant su daugiabučiais pastatais, pramonės bei sandėliavimo pastatais, administraciniais pastatais ir inžineriniais statiniais.

  

Mūsų darbuotojai turi reikalingas licencijas ir kvalifikacijas, todėl galime laiku ir kokybiškai teikti paslaugas. Atliktiems darbams ir sumontuotai įrangai suteikiame garantinį laikotarpį.

 
 

Apie mus

 

Jau 27-erius metus projektuojame ir diegiame inžinerines sistemas.

 

 

Kontaktai

 

Baltų pr. 145, LT-47125, Kaunas

Tel.:(+370) 37 334074

info@arevita.com