Sprendimai

Pastatų valdymo sistema

PASTATO VALDYMO SISTEMA | PVS (angl. BMS – Building management system), dar kitaip vadinama pastato automatikos sistema | PAS (angl. BAS – Building automation system) – tai pastatuose įdiegta kompiuterinė valdymo sistema, kuri valdo ir stebi mechaninę ir elektrinę pastato įrangą, tokią kaip ventiliacija, apšvietimas, elektros sistemos, priešgaisrinės sistemos ir apsaugos sistemos.
 
Pastato valdymo sistema padeda valdyti visus Jūsų pastato sprendimus iš vienos vietos bei sujungia visas pastato funkcijas į vieną, lengvai valdomą sistemą: erdves, mikroklimato sąlygas, saugumą, aplinką, priežiūrą ir išlaidas. Sistema leidžia pašalinti nereikšmingą informaciją, besikartojančius veiksmus ir daro jūsų pastatą išmanesniu, efektyvesniu ir tvaresniu. Iš pastato surinktus duomenis galima analizuoti, siekiant optimizuoti energijos išteklius, sąlygas ir priežiūrą, bei pagerinti vartotojo patirtį.

EFEKTYVUS IR LENGVAI ADMINISTRUOJAMAS PASTATAS.

PVS sujungia visus jūsų pastato tinklus į vieną automatizuotą sistemą. Tai leidžia jo valdytojams stebėti ir analizuoti duomenis bei pasiekti ir valdyti bet kurią jūsų struktūros ar nuosavybės sritį iš vienos centralizuotos vietos ar naudojant debesų technologijas. Pastato valdytojas gali bet kuriuo metu gauti informaciją apie naudojamos energijos suvartojimą, keisti norimus parametrus, reguliuoti įrenginius. Gali tiksliai apskaičiuoti galimas sąnaudas, prevenciškai išvengti brangiai kainuojančių gedimų.

PRODUKTYVUS ŽMOGIŠKŲJŲ RESURSŲ PANAUDOJIMAS

Turint įdiegtą PVS nebėra poreikio darbuotojui fiziškai vykti į vietą, norint atlikti tam tikrus pakeitimus sistemoje, todėl vienas darbuotojas gali prižiūrėti kelis ar keliolika pastatų vienu metu.

KOMFORMTAS KLIENTAMS IR DARBUOTOJAMS.

PVS užtikrina efektyviausią resursų panaudojimą ir maksimalų komfortą darbuotojams bei klientams.

Projektuojame, diegiame, deriname ir programuojame:

Automatikos ir elektros skydus projektuojame ir surenkame pagal nurodytą techninę dokumentaciją arba pagal pateiktus reikalavimus patys paruošiame skydų techninę dokumentaciją ir pagaminame skydus. Pagamintus skydus montuojame objekte, sujungiame su valdomais įrenginiais (varikliais, sklendėmis ir kt.), atliekame paleidimo darbus, pilnai išbandome, užtikriname techninę priežiūrą, aptarnavimą ir modernizavimą.

Projektai

Mūsų sprendimus rasite: