Perimetro apsauga

PERIMETRO APSAUGOS SISTEMOS – tai priemonių ir įrenginių kompleksas, skirtas įmonių ar įstaigų teritorijų, sklypų apsaugai. Tai yra išorinis apsaugos ruožas, kur pažeidimai fiksuojami ankstyvoje stadijoje, informuojant apie patekimą į saugomą teritoriją, kertant saugomas zonas.

SISTEMOS VERTĖ KLIENTUI
  • SAUGUMAS. Perimetro apsaugos sistema gali identifikuoti neleistinus pažeidimus užtikrinant, kad į teritoriją ar patalpas pateks tik tam leidimą turintis žmogus. Sistema gali generuoti pranešimus apie pažeidimus apsaugos personalui, taip pat siųsti pranešimus reaguojančiai saugos tarnybai.
  • INTEGRALUMAS. Perimetro apsaugos sistemos integracija su intelektualiomis vaizdo stebėjimo technologijomis leidžia labai tiksliai identifikuoti zonų pažeidimus, identifikuoti neleistinus patekimus į teritoriją.
  • PATOGUMAS. Perimetro apsaugos sistemos skirtos ne tik ilgalaikiam naudojimui, bet ir trumpalaikiai apsaugai. Šios sistemos gali būti naudojamos atskirose lokaliose teritorijose, kur yra sukauptos materialinės vertybės (pavyzdžiui: laikinai sandėliuojant produkciją, vykstant statyboms ir pan.) Kai objektuose įrengiama tik atskirų lokalių sričių (teritorijų), kuriose sukauptos materialinės vertybės ar yra gyvybiškai svarbūs punktai, apsauga, žymiai padidinamas bendras viso objekto apsaugos lygis.
  • LANKSTUMAS. Perimetro apsaugos sistema plečiama, todėl keičiantis poreikiams, sistemą galima papildyti naujais įrenginiais ar praplėsti saugomų zonų skaičių.
SISTEMOS VEIKIMAS
Diegiant šį sprendimą naudojami:
  • infraraudonųjų spindulių jutikliai,
  • mikrobanginiai barjerai ar kabelinės perimetro apsaugos sistemos, kurios arba montuojamos ant perimetro tvorų, arba užkasamos po žeme,
  • centrinis įrenginys ir programinė įranga, kurios pagalba administruojami vartotojai, kuriems priskiriamos skirtingos autentifikacijos ir leidimai valdyti nurodytas zonas.
Platus šių elektroninių saugos priemonių ir metodų spektras leidžia rasti efektyvų perimetro saugos sprendimą bet kokiam objektui.
 
INTEGRACIJOS: apsaugos sistema, vaizdo stebėjimo sistema, kelio užtvarai, įeigos kontrolė.
 
KITI SPRENDIMAI, KURIUOS SIŪLOME:

 
SUSISIEKIME: +370 37 334074 | info@arevita.com
 
SEKITE MUS: