Sprendimas

01.

APSAUGA

Visi mes vertiname savo turto saugumą. Jūsų turto apsaugai, šiuolaikinėje kintančioje ir nuolat tobulėjančioje rinkoje, net pačiai sudėtingiausiai infrastruktūrai, galime pasiūlyti efektyvius ir inovatyvius apsaugos sprendimus.

Mūsų siūlomi sprendimai ir technologijos padeda užtikrinti Jūsų turto apsaugą, sumažina riziką, tačiau neapsunkina kasdienių operacijų ir leidžia visą dėmesį sutelkti į tai, kas Jums svarbiausia.

02.

Telekomunikacija

Telekomunikacijų rinka yra viena iš perspektyviausių ir sparčiausiai augančių ryšių pramonės sričių. Tad suprasdami, kad šiuolaikinė vertybė yra greitas ryšys, siūlome kompleksinius telekomunikacijos sprendimus, kurie palengvintų ir pagreitintų darbo procesą, taip pat taupytų klientų ar vartotojų laiką.

Mūsų siūlomi sprendimai pritaikomi kiekvienam klientui individualiai, pagal jo poreikius.

03.

Elektrotechnika

Tvarkingi pastato energetiniai – inžinieriniai tinklai ir įdiegta informacinė valdymo sistema padeda kontroliuoti energetinių resursų vartojimą, nustato avarines ar ekstremalias situacijas, gali prisidėti prie avarijos nuostolių mažinimo, taip pat padėti sumažinti vartojimą elektros, dujų, šilumos ir vandens.

Mūsų specialistai įvertinę individualius kiekvieno kliento poreikius, pasiūlys optimaliai taupius, ekonomiškai naudingus, modernius pastatų šildymo būdus, taupaus apšvietimo sprendimus.

04.

Valdymo ir automatizavimo sprendimai

Tikslus ir efektyvus verslo procesų valdymo ir automatizavimo sistemų veikimas užtikrina laiku pagamintą produkciją, atliktus užsakymus, suteiktas paslaugas, realius duomenis apie turimas žaliavas ir sandėliuojamas prekes, pastate esančius žmones ir pan.