Atgal

Transporto ir krovinių valdymo sistema

IŠŠŪKIS

  • Neefektyvus krovinių (birių) judėjimas, sudėtinga apskaita;
  • Rankinis darbas išrašant krovinio dokumentus ir didelė klaidos tikimybė;
  • Darbuotojai apkraunami dokumentų pildymo darbais;
  • Rutininio proceso automatizavimas taupant žmogiškųjų resursų trūkumą ir kainą;

 

NAUDA

  • Tiksli krovinio kiekio apskaita;
  • Mažinama klaidos tikimybė atsisakant popierinių važtaraščių ar kelionės lapų;
  • Didinamas tiesioginio krovos darbo efektyvumas;
  • Žmogiškųjų resursų taupymas, dokumentų suvedimui ir tikrinimui;
  • Išvengti priklausomybės nuo žmogiškų klaidų, žmonių rotacijos;
  • Žmogiškuosius resursus kreipti į didesnę pridėtinę vertę kuriančius procesus;

 

SPRENDIMAS

Sunkiojo transporto ir krovinių valdymo sistemą sudaro dvi pagrindinės dalys: įranga ir programinė.

 

ĮRANGOS DALIS

Numerių nuskaitymo kameros – specialios profesionalios numerių nuskaitymo ir atpažinimo kameros montuojamos ties įvažiavimu į logistikos centro ar įmonės krovos teritoriją,  prie svarstyklių (jei tokios yra) ir prie kiekvienos  krovos vietos. Apskaitos programoje nurodomi užsakymo duomenys (kiekis, pasikrovimo laikas, eiliškumas ir kt) ir įvedamas automobilio numeris, kuris paims numatytą krovinį. Tokiu būdu į teritoriją įleidžiami tik tie automobiliai, kuriems jau yra numatytas krovinys, atsižvelgiant į eiliškumą, krovos laiką. Sistema fiksuoja visų teritorijoje (atskaitos punktuose) esančių automobilių laiką sekundės tikslumu, todėl lengva analizuoti pagrindinius rodiklius: krovos laiką, laiką praleistą teritorijoje ir kt.

Numerių nuskaitymo kamera
Identifikaciniai jutikliai TOF (time of flight) – montuojami atskaitos punktuose (svarstyklės, krovos vietose), nustato transporto judėjimą ir suaktyvina numerių nuskaitymo kamerą, kuri identifikuoja ar tinkamas automobilis nustatyto proceso tvarka atvažiavo į krovos vietą. Švieslentėje vairuotojui suteikiama informacija, kad jo numeriai nuskaityti, tuo pat metu krovos operatorius/apsaugos darbuotojas gauna pranešimą apie atvykusį automobilį ir reikiamus užsakymo duomenis (artikulą, kiekį ir kt).
 

Programuojami valdikliai (Unitronics) – skirti ryšiui tarp programinės įrangos ir infrastruktūrinės dalies. Valdiklių pagalba verslo valdymo sistema (VVS) programa valdys įrangą ir gaus atitinkamus duomenis, kurie fiksuojami ir saugomis serveryje.

Informaciniai ir nukreipiamieji tekstiniai LED ekranai  – naudojami sklandžiai perduoti informaciją atvykusiems vairuotojams apie jų krovos eiliškumą, transporto svorio rodmenis, numerių nuskaitymą bei kitą svarbią informaciją. Per valdiklius iš ERP programos realiu laiku gaunama informacija, kuri pateikiama LED ekranuose.

Mobilios arba stacionarios darbo vietos – didinant darbo efektyvumą, labai svarbus krovos operatorių mobilumas, todėl priimti, patvirtinti duomenis, valdyti automobilių krovos darbus ir suvesti duomenis į sistemą, kurie sinchronizuotųsi su verslo valdymo sistema (VVS), galima mobiliaisiais įrenginiais. Specializuoti apsaugoti nuo dulkių ir drėgmės planšetiniai kompiuteriai užtikrina efektyvų darbą, taip gali būti naudojami dokumentų ar neatitikties faktų fotografavimui, automobilių numerių fotografavimui tuo metu jei kameros negalėtų jų atpažinti.

 

 

Nutolęs terminalas, daugiakalbis su integruotu pasikalbėjimo VoIP įrenginiu ir LCD ekranu ir valdikliu – krovinio informacijos tikslinimui, esant poreikiui susisiekti su personalu dėl veiksmų sukoordinavimo.

Serveris, komutacinė įranga – įrenginių sujungimui į tinklą sistemos valdymui, duomenų apsikeitimui.

Kabeliai ir instaliacinės medžiagos, tvirtinimo elementai

 

PROGRAMINĖ DALIS     

Sistema integruojama su kliento turima ir naudojama VVS programa, todėl visi duomenys apie automobilio ir krovinio judėjimo ciklą, klientų duomenų bazę, elektroninius dokumentus ir kitą su užsakymų susijusią informaciją galima pasiekti per jau turimą sistemą.   

Programa diegiama užsakovo serveryje. 

Transporto ir krovinių valdymo sistema

 

 

KITI SPRENDIMAI, KURIUOS SIŪLOME:

 
SUSISIEKIME: +370 37 334074 | info@arevita.com
 
SEKITE MUS: