Projektai

UAB LANGASTA

Sektorius

Privatus

Tipas

Žemės ūkis

Šalis, miestas

Lietuva (Mažeikių raj.)

Įgyvendinimo metai

2022 m.

  
Užsakovas
UAB LANGASTA įkurta 2006 m. Bendrovė vykdo generalinio rangovo funkcijas, aktyviai dalyvauja daugiabučių, pramonės ir visuomeninės paskirties pastatų renovacijos procese, profesionaliai ir kokybiškai atlieka įvairius bendrastatybinius ir specialiuosius darbus.

Situacija

Įmonė vidutiniškai turi apie 150 darbuotojų (įskaitant subrangą ir nuosavus darbuotojus), kurie dirba skirtinguose objektuose visoje Lietuvoje (apie 10 objektų vienu metu). Jų dirbto laiko apskaičiavimui buvo naudojami žmogiškieji resursai, kurie nebuvo tikslūs ir reikalavo papildomų resursų. Užsakovui yra aktualus fiziškai išdirbtas darbo laikas objekte, kadangi įmonė vykdo iki 10 skirtingų objektų Lietuvoje vienu metu, kuriuose bendrai paėmus dirba iki 100 darbuotojų, tad Užsakovui yra labai svarbu tiksliai išdirbtas darbo laikas objekte. Kadangi objektai kinta metams bėgant ir yra nutolę nuo pagrindinio ofiso, tad yra itin svarbu, kad sistema būtų mobili, lengvai perkeliama iš vienos vietos į kitą, bei su galimybe nuskaityti duomenis nuotoliniu būdu.

 

Problematika

 • Dideli vidinių resursų kaštai dirbančių darbuotojų dirbto laiko apskaitai.
 • Galimi fiansiniai nuostoliai objekte, netikslingai apskaitant išdirbtą laiką objekte.
 • Netiksliai apskaitomas subrangos darbo laikas, taip permokant už suteiktas subrangos paslaugas.
 • Netiksliai apskaitomas nuosavų darbuotojų išdirbtas darbo laikas objekte (viršvalandžiai, standartinės darbo valandos, pietų pertrauka ir pan.)

 

Sprendimas

Suprasdami esamą kliento problematiką pasiūlėme įsidiegti mobilų darbo laiko apskaitos sprendimą.

Sistema sudaryta iš 10 vnt. mobilių darbo laiko apskaitos įrenginių ir programinės įrangos, kuri užtikrina darbuotojų darbo grafiko laikymąsi ir tikslių ataskaitų gavimą laiku, skirtą darbuotojų darbo laiko stebėjimui bei apskaitai.

 

Sistemos veikimas

 • Darbo laiko ir lankomumo valdymo programinė įranga naudojant Eternetą/„WI-FI“/GPRS/3G ir veikianti kaip privatus debesis, kad darbuotojams būtų galima teikti savitarnos paslaugas mobiliųjų programų pagalba ir interneto naršykle.
 • Administratorius naudodamasis interneto naršykle arba mobilia aplikacija gali pasiekti programą iš bet kur, lengvai valdyti šimtus įrenginių ir tūkstančius darbuotojų bei jų operacijas.
 • Programa yra su patogia vartotojo sąsaja, kuri gali valdyti tvarkaraštį, pamainą ir gali lengvai sukurti lankomumo ataskaitą.

 

Nauda verslui

 • Produktyvumas. Realus resursų užimtumo vertinimas ir atsakingesnis personalo požiūris.
 • Apskaitos resursų taupymas. Tikslesnis, automatizuotas darbo laiko trukmės apskaičiavimas ir nesudėtingas užmokesčio valdymas, sutaupantis žmogiškųjų išteklių kaštus.
 • Analitika. Numatytos darbo pamainos ir faktinio darbo laiko palyginimas, lengvesnis darbo laiko, pamainų planavimas, atsižvelgiant į sukauptus duomenis.
 • Stebėjimas. Tikslios informacijos perdavimas realiu laiku, pranešimai apie nukrypimus nuo suplanuoto grafiko el. paštu.
 • Lankstumas. Integruota laiko apskaitos sistema yra lengvai plečiama, todėl keičiantis poreikiams nesudėtingai galima papildyti sistemą naujais įrenginiais ar praplėsti naujais funkcionalumais.

Projektai

Panašūs projektai