Projektai

UAB VPA Logistics

Sektorius

Logistika

Tipas

Sandėliavimas ir krova

Šalis, miestas

Lietuva (Klaipėda)

Įgyvendinimo metai

2022 m.

Užsakovas

UAB „VPA Logistics” savo veiklą pradėjo 1996 metais Klaipėdos uoste kaip UAB „V. Paulius & Associates”. Profesionalus darbas bei inovaciniai sprendimai padėjo išaugti nuo vieno sandėlio-šaldytuvo iki daugiafunkcinio logistikos terminalo.

Šiuo metu veikia du logistikos terminalai. Vienas jų yra KLASCO teritorijoje (Klaipėdos uoste), kitas – Baltijos logistikos centre, esančiame šalia geležinkelio stoties „Draugystė”.

Situacija

Klientas plečia savo šaldytuvų tinklą, statosi du naujus sandėlius-šaldytuvus. Šaldytuvuose bus palaikoma -25oC laipsnių temperatūra, todėl reikia nestandartinio sprendimo užtikrinančio priešgaistinę saugą šaldytuvuose.

 

Problematika

  • Labai žema patalpų temperatūra
  • Dėl oro temperatūros kaitos susidarantys garai, šerkšnas
  • Sudėtingos sistemos remonto ir priežiūros sąlygos

 

Sprendimas

  • Aspiracinė priešgaisrinė sistema

Kliento seniau turėti sprendimai kėlė problemų, todėl mes pasiūlėme Aspiracinę priešgaisrinę sistemą – tai optimaliausias sprendimas sprendžiant kliento problemą, nes šaldytuvuose turi būti kuo mažiau įrenginių, kurie gali sugesti ir jie turi veikti žemoje temperatūroje.

Sprendimas veikia paprastai: Pačiame šaldytuve yra tik oro įsiurbimui naudojami vamzdeliai, o šiltojoje dalyje yra valdikliai, kurie analizuoja įsiurbtą orą ir ar jame nėra dūmų. Aspiracinė sistemos valdikliai yra pajungti į bendrą pastato priešgaisrinę sistemą.

 

  

 

Nauda verslui

  • PATOGUMAS. Įranga yra pritaikyta dirbti ekstremaliomis sąlygomis ir jos aptarnavimas vyksta normalioje patalpoje, kas padeda sutaupyti pinigus.
  • DIDESNĖ APSAUGA. Sistema nuolat siurbia ir tikrina orą dėl jame esančių dūmų dalelių, taip greitai nustatydama gaisrą.

Projektai

Panašūs projektai