Sprendimai

Vaizdo telefonspynių sistema

VAIZDO TELEFONSPYNĖS

Paprastas ir patogus būdas kontroliuoti lankytojų patekimą į patalpas. Prietaisas leidžia tiesiogiai ekrane (kompiuteryje ar mobiliajame telefone) matyti atvykstančius ir norinčius patekti į patalpą lankytojus, bei vieno mygtuko paspaudimu juos įleisti arba atmesti. Vaizdo telefonspynių sistema gali būti integruojama tiek privačių butų, namų patalpose, tiek viešose įstaigose, tokiose kaip prekybos centrai, sandėliai, viešieji tualetai, mokyklos, sporto klubai ir pan.

PATOGUMAS

Nesudėtingas naudojimas tiek personalui, tiek lankytojui. Šios vaizdo telefonspynės sistemos pagalba lankytojas greičiau pateks į reikiamą patalpą.

LAIKO TAUPYMAS

Vaizdo telefonspynės yra paprastas ir patogus būdas kontroliuoti patekimą į patalpas ar teritoriją, bei sutaupyti laiko ir žmogiškųjų išteklių resursų. Mygtuko pagalba vartotojas iš valdymo pulto nuotoliniu būdu atidaro duris ar vartus, tikiu būdu sutaupomas laikas, nes nereikia eiti į vietą, norint įleisti lankytoją.

PREVENCIJA

Sistema veikia ir prevenciškai dėl svetimų ar nepageidaujamų asmenų patekimo į patalpas ar teritoriją.

LENGVA INTEGRACIJA

Įrengus signalizaciją biuro patalpose ar namuose jausitės saugiau. Apsaugos signalizacija turi galimybę siųsti vartotojui parnešimus apie kiekvienos saugomos zonos būseną realiu laiku. Prijungę sistemą prie centralizuotos reaguojančios saugos tarnybos, saugumo lygį tik padidinsite.

PLATUS PASIRINKIMAS

Sistema gali būti adaptuojama visur, kur reikalingas greitas lankytojų praleidimas be papildomo aptarnaujančio personalo iškvietimo į vietą.

SISTEMOS VEIKIMAS

Vaizdo telefonspynės veikia kartu su elektrine spyna, kuri gali būti valdoma mygtuko paspaudimu iš kompiuterio ar mobilaus telefono, todėl nebereikia eiti prie durų, vartų ar leistis laiptais norint įleisti lankytojus, darbuotojus, ar kitus, norinčius patekti į patalpą, asmenis. Neatsiliepus į iškvietimą, galima peržiūrėti įrašą apie buvusius įvykius. Sistema susideda iš ekrano bei vieno ar keleto iškvietimo pultelių. Sistema gali būti vieno abonento, daugiaabonimentė arba tinklinė.

Projektai

Mūsų sprendimus rasite: