Projektai

VĮ Valstybinių miškų urėdija

Sektorius

Miškininkystė

Tipas

Administracija

Šalis, miestas

Lietuva (Vilnius)

Įgyvendinimo metai

2021 m.

Užsakovas
Valstybinių miškų urėdija įkurta 2018 m., įgyvendinus valstybinių miškų ūkio pertvarką ir apjungus 42 urėdijas. Dabar įmonę sudaro 26 regioniniai padaliniai su 337 girininkijomis.
Įmonės savininkė yra valstybė. Įmonės savininko teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija.
Situacija
VĮ Valstybinės miškų urėdijos, Nemenčinės regioninio padalinio administracinių pastatai, esantys Mickūnuose, Nemenčinėje ir Pabradėje, yra pastatyti netoli pasienio zonos su Baltarusija. Dėl to kliento turimai teritorijai saugoti buvo reikalingas indivudualiai pritaikytas sprendimas.
Sprendimas
Įrenga individuali, kliento poreikius atitinkanti, Perimetro apsaugos sistema.
Įdiegtas sprendimas pritaikytas individualiai klientui. Klientas savo teritoriją gali lengvai stebėti per mobiliąja aplikaciją, gali nesunkiai administruoti vartotojus, kurie atvyksta/išvyksta iš teritorijos, bei taip pat gali suteikti leidimus vartotojams valdyti atskiras teritorijos zonas.
Vertė klientui
  • SAUGUMAS. Perimetro apsaugos sistema gali identifikuoti neleistinus pažeidimus užtikrinant, kad į teritoriją ar patalpas pateks tik tam leidimą turintis žmogus. Sistema gali generuoti pranešimus apie pažeidimus apsaugos personalui, taip pat siųsti pranešimus reaguojančiai saugos tarnybai.
  • INTEGRALUMAS. Perimetro apsaugos sistemos integracija su intelektualiomis vaizdo stebėjimo technologijomis leidžia labai tiksliai identifikuoti zonų pažeidimus, identifikuoti neleistinus patekimus į teritoriją.
  • PATOGUMAS. Perimetro apsaugos sistemos skirtos ne tik ilgalaikiam naudojimui, bet ir trumpalaikiai apsaugai. Šios sistemos gali būti naudojamos atskirose lokaliose teritorijose, kur yra sukauptos materialinės vertybės (pavyzdžiui: laikinai sandėliuojant produkciją, vykstant statyboms ir pan.) Kai objektuose įrengiama tik atskirų lokalių sričių (teritorijų), kuriose sukauptos materialinės vertybės ar yra gyvybiškai svarbūs punktai, apsauga, žymiai padidinamas bendras viso objekto apsaugos lygis.
  • LANKSTUMAS. Perimetro apsaugos sistema plečiama, todėl keičiantis poreikiams, sistemą galima papildyti naujais įrenginiais ar praplėsti saugomų zonų skaičių.

Projektai

Panašūs projektai