Projektai

VšĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninė

Sektorius

Sveikatos apsauga

Tipas

Gydymo įstaiga

Šalis, miestas

Lietuva (Vilnius)

Įgyvendinimo metai

2022 m.

Užsakovas
VšĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninė – tai specializuota sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti daugiaprofilinę skubią ir planinę medicinos pagalbą Vakarų Lietuvos gyventojams. Optimaliai naudojant sveikatos priežiūrai skirtus išteklius, užtikrinant žmogiškąją pagarbą bei orumą, siekiama geriausio rezultato, kuris patenkintų ir paciento, ir mediko lūkesčius. Klaipėdos jūrininkų ligoninėje ir jos padaliniuose dirba daugiau nei 1200 darbuotojų, iš jų – 180 gydytojų, 500 slaugytojų.
Situacija
Kasmet įstaigoje operuojama daugiau nei 5000 pacientų, atliekama per 500 širdies operacijų. Vakarų Lietuvoje tik Klaipėdos jūrininkų ligoninėje protezuojami širdies vožtuvai, atliekamos jų korekcijos, daromos įvairios intrakardinės manipuliacijos. Ne visi hospitalizuojami ligoniai turi fizines galimybes judėti ar esant poreikiui išsikviesti slaugytoją, o reagavimo greitis į iškvietimo vietą gali būti gyvybiškai svarbus.
Šiam poreikiui įgyvendinti slaugytojai turi gauti pranešimus realiu laiku, kad galėtų operatyviai sureaguoti į sunkesnių ligonių iškvietimus.
Sudedus senai diegtai slaugių/personalo iškvietimo sistemai, sutriko galimybė realiu laiku reaguoti į pacientų, esančių palatose ar kitose patalpose, iškvietimus. Taip atsirado poreikis naujai personalo iškvietimo sistemai.
 
Problematika
  • Slaugytojai negali operatyviai reaguoti ir suteikti ligoniui reikiamą pagalbą.
  • Neefektyvus prioritetų paskirstymas pagal ligonių sveikatos būklės sudėtingumą.
  • Slaugytojai neinformuojami, kad į iškvietimą jau sureaguota, todėl gaištamas laikas dar kartą aplankant tą patį pacientą.
  • Didelis ligoninės plotas, todėl tenka ilgai laukti atsakingo personalo.
  • Rizika pacientų gyvybėms.
Sprendimas
  • Personalo iškvietimo sistema Quantec
Suprasdami kliento problemas, pasiūlėme jam sprendimą, kurio dėka medicinos personalas gali tinkamai suteikti modernią medicininę ir socialiai atsakingą pagalbą ligoniams (ypatingai sunkiems). Pasiūlytas sprendimas patogus ir personalui, ir pacientui.
 
Personalo iškvietimo sistema veikia itin paprastai: mygtuko paspaudimu ar virvelės patraukimu. Virš palatos durų esantis indikatorius (gali būti ir su garsiniu signalu) praneša, kur reikalinga personalo pagalbos. Informacija, į kurią palatą kviečiamas personalas, operatyviai perduodama į iškvietimo centralę slaugytojų poste, gydytojų kabinete, ar kito budinčio personalo poste.
Aliarmo signalą personalas gali išjungti tik toje patalpoje, kurioje mygtukas buvo paspaustas (aktyvuotas). Sistemai perduodama atgalinė informacija (laikas ir data), kada aliarmo signalas buvo išsiųstas ir kada buvo išjungtas (fiksuojamas reagavimo laikas į iškvietimą).
Įranga atspari drėgmei, galima valyti specialiais dezinfekciniais skysčiais.
Jūrininkų ligoninėje sistema buvo įdiegta 42-iose palatose.
SISTEMOS VERTĖ KLIENTUI
  • PAPRASTUMAS. Paprastas ir greitas montavimas, lengvas administravimas. Galimybė keisti montavimo vietą, keičiantis poreikiui.
  • PATOGUMAS. Nesudėtingas naudojimas tiek personalui, tiek ligoniui. Šios slaugytojos iškvietimo sistemos pagalba personalas greičiau gali sureaguoti ir patekti į reikiamą patalpą.
  • SAUGUMAS. Ši profesionali sistema, turinti daugybę galingų funkcijų, įmontuotas saugos funkcijas ir įvairias patobulinimo galimybes.
  • PLATUS PRITAIKYMAS. Sistema gali būti adaptuojama visur, kur reikalingas personalo iškvietimas.

Projektai

Panašūs projektai