Sprendimai

Apsaugos signalizacija

Priemonių ir įrenginių kompleksas, skirtas įmonių, įstaigų, individualių namų ar butų patalpų apsaugai nuo nesankcionuotų pažeidimų. Nesankcionuoti pažeidimai fiksuojami pažeidžiant saugomas zonas. Patalpos gali būti saugomos keliais būdais:
  • patalpos tūris kontroliuojamas judesio jutikliais ir gaisro jutikliais,
  • langai ir durys kontroliuojami magnetiniais kontaktais,
  • lango išdaužimas identifikuojamas stiklo dūžio jutikliais.

Saugumas

Apsaugos sistema identifikuoja neleistinus pažeidimus, taip užtikrinant, kad į patalpas pateks tik tam leidimą turintis žmogus. Sistema generuoja ir siunčia pranešimus savininkui, bei reaguojančiai saugos tarnybai. Tokiu būdu užkertamas kelias lengvoms vagystėms, apsaugomas turtas. Papildomai sistemoje įrengus gaisro signalizacijos jutiklius, užtikrinamas gaisro aptikimas ankstyvoje stadijoje, kai dar galima išgelbėti turtą nuo visiško sunaikinimo.

Integralumas

Apsaugos sistemos integracija su išmaniomis vaizdo stebėjimo technologijomis leidžia tiksliai identifikuoti zonų pažeidimus, bei neleistinus patekimus į patalpas. Esant poreikiui apsaugos signalizacija gali būti sujungta su perimetro apsaugos sistema, įeigos kontrolės sistema.

Lankstumas

Apsaugos signalizacijos sistema gali būti plečiama, todėl keičiantis poreikiams nesudėtingai galima papildyti sistemą naujais įrenginiais ar praplėsti saugomų zonų skaičių įrengiant papildomus zonų išplėtimo modulius. Jei yra poreikis signalizaciją valdyti iš skirtingų pastato vietų, tai lengvai įgyvendinama įrengiant papildomus signalizacijos valdymo pultelius – klaviatūras.

Patogumas

Įrengus signalizaciją biuro patalpose ar namuose jausitės saugiau. Apsaugos signalizacija turi galimybę siųsti vartotojui parnešimus apie kiekvienos saugomos zonos būseną realiu laiku, o, prijungę sistemą prie centralizuotos reaguojančios saugos tarnybos, saugumo lygį tik padidinsite.

SISTEMOS VEIKIMAS

Diegiant šį sprendimą naudojami:
  • judesio jutikliai, kuriais kontroliuojamas patalpos tūris,
  • magnetiniai kontaktai durų ir langų, kuriais kontroliuojamas atidarymas,
  • stiklo dūžio jutikliai, kurias identifikuojamas lango išdaužimas.
Prie sistemos taip pat gali būt prijungti gaisro signalizacijos jutikliai, jei patalpų bendras plotas neviršija 200 m2. Apsaugos signalizacijos valdymo klaviatūros, centrinio įrenginio ir programinės įrangos pagalba administruojami vartotojai, kuriems galima priskirti skirtingas autentifikacijas ir leidimus valdyti nurodytas zonas. Kiekvienas vartotojas gali tūrėti unikalų kodą ir juo valdyti tik jam pagal teises priskirtas patalpas. Platus šių elektroninių saugos priemonių ir metodų spektras leidžia rasti efektyvų saugos sprendimą bet kokiam objektui. Signalizacijos montavimą ir programavimą, patartina patikėti profesionalams, kurie žino visus apsaugos sistemos montavimo aspektus.

APSAUGOS SIGNALIZACIJA DIEGIAMA:

INTEGRACIJOS

įeigos kontrolė, perimetro apsaugos sistema, vaizdo stebėjimo sistema, priešgaisrinė signalizacijos sistema.

Projektai

Mūsų sprendimus rasite: