Sprendimai

Integruota apsaugos sistemos platforma

Daugialokacinė įmonių sprendimų sistema su šimtais integracijų į trečiųjų šalių pastatų sprendimus

Įmonių saugumo sprendimas, vienijantis vaizdo, įeigos kontrolės ir saugumo posistemes į vieną platformą, taip pat kuriantis integracijas su pasaulio garsiausiomis apsaugos sistemomis. Plečiamas daugeliui lokacijų  visame pasaulyje su tūkstančiais durų, tūkstančiais kamerų ir šimtais tūkstančių vartotojų

Vieningas sprendimas

Visos organizacijos saugumo operacijų valdymas iš vienos vartotojo sąsajos, kuri suvienija ir integruoja įvairias apsaugos ir išmaniųjų pastatų posistemes, tokias kaip vaizdo stebėjimas, įeigos kontrolė, įsilaužimo signalizacija, mobilus pavojaus signalas, apšvietimas, liftų valdymas, domofonai, lankytojų valdymas ir pan

Įeigos kontrolė

Stebi ir kontroliuoja visų darbuotojų ir transporto priemonių judėjimą įvairiose patalpose. "Integriti" naudoja pirmaujančią pramonėje prieigos leidimų sistemą ir palaiko standartinius prieigos raktus, pavyzdžiui, korteles, veido atpažinimo ir mobiliųjų telefonų prieigos raktus.

Apsaugos signalizacija

Apsaugos signalizacijos sistema saugo turtą, darbuotojus ir lankytojus stebėdama tūkstančius aptikimo taškų ir pavojaus signalizacijos įrenginių, bei perduoda svarbius įvykius į stebėjimo centrus ir pranešimus į mobiliuosius įrenginius.

Lengvas vartotojų valdymas

Vartotojų kūrimas ir vartotojų prieigos teisių suteikimas yra bet kurios prieigos kontrolės sistemos pagrindas. "Integriti" siūlo lengvai naudojamą, bei lanksčią leidimų sistemą, kuri nustato, į kokias sritis ir kokiomis sąlygomis naudotojams suteikiama prieiga

Veiksminga informacija realiuoju laiku

„Integriti” pritaiko pavojaus signalų ir įvykių filtrus, kurie leidžia naudotojams filtruoti nereikšmingą sistemos informaciją ir peržiūrėti tik svarbius įvykius. Operatoriai gauna kritinę informaciją, kuri padeda užtikrinti tinkamą ir savalaikį reagavimą į incidentus.

 

Įvykiai gali būti grupuojami pagal pagrindines kategorijas, pavyzdžiui, „Įėjimas” ir „įsilaužimo zonos užrakintos”, arba į smulkesnes kategorijas, pavyzdžiui, trečiųjų šalių integracijos būklė.Svarbius įvykius galima paryškinti keičiant spalvas arba šriftą, kad būtų atkreiptas operatoriaus dėmesys.

ATASKAITOS

Integriti Professional suteikia galimybę klientams, kurie nėra techniškai pasirengę, kurti lanksčias grafines ataskaitas. Programinėje įrangoje įdiegtos dažniausiai naudojamos ataskaitos, tokios kaip „Laikas darbo vietoje”, „Vartotojo prieigos istorija” ir daugelis kitų. Techniškai išprususiems darbuotojams šios pavyzdinės ataskaitos gali būti naudojamos kaip šablonai, kad būtų galima pritaikyti ir kurti kitas ataskaitas pagal kliento poreikius. Taip pat „Inner Range” siūlo profesionalias ataskaitų kūrimo paslaugas, kurių kainos priklauso nuo kliento reikalavimų sudėtingumo.

Ataskaitas galima ne tik paprastai rodyti kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, bet ir išsaugoti, kad vėliau jas būtų galima peržiūrėti ar persiųsti įvairiais formatais, įskaitant HTML, PDF, XLS ir CSV, arba automatiškai sugeneruoti ir nurodytu laiku išsiųsti naudotojams el. paštu.

INTEGRACIJOS

„Inner Range“ integruojasi su šimtais garsiausių savo klasėje išmaniųjų pastatų sistemų, kurios leidžia Integriti programinei įrangai valdyti visas pastato sistemas iš vienos vartotojo sąsajos. Integruotos sistemos leidžia klientams maksimaliai išnaudoti investicijas į kitas pažangias sistemas ir pagerinti saugumą, veiklos efektyvumą ir situacijos įvertinimą.

Projektai

Mūsų sprendimus rasite: